درباره ما

وب سایت شیکو در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۰ با هدف ارایه و عرضه پوشاک با کیفیت بالا به همراه روند سفارش و تحویل آسان به صورت رسمی راه اندازی شد، با سپری شدن چندین سال فعالیت مستمر و خدمات ارزنده فروشگاه به هم وطنان عزیزمان تمامی تلاش مجموعه بر ارایه تنوع محصولات با دوام مناسب با سلیقه ایران اسلامی مان بوده است.

شیکو طیف وسیعی از برندهای روز پوشاک را در یک مجموعه جهت عرضه تدارک دیده است، پوشاک مناسب بانوان، آقایان با سایزهای متفاوت و کودکان با سنین مختلف، البسه مناسب مجالس، لباس های راحتی، البسه ورزشی و… که بخشی از محصولات ارایه شده در سایت شیکو می باشد. کلیه سفارش های مشتریان از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران (پست پیشتاز) به آدرس مورد نظر سفارش دهنده ارسال می شوند.

کلیه کالاها و خدمات ارایه شده در این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد، محصولات عرضه شده در فروشگاه با بسته بندی اورجینال توسط کارخانه تولید کننده به آدرس خریداران محترم ارسال می شود.

ارتباط با فروشگاه: هرگونه ارتباط و تماس با فروشگاه فقط و فقط از طریق راه های ارائه شده در بخش تماس با ما امکان پذیر می باشد.شماره های تماس و سامانه پیام کوتاه این فروشگاه صرفا شماره های ذکر شده در خود سایت هستند.

تماس با تلفن های ثابت فروشگاه صرفا در ساعات اداری امکان پذیر می باشد.در خارج از ساعات اداری می توانید به وسیله ی شماره ی اصلی امور پیشتیبانی ذکر شده در سایت ارتباط داشته باشید.

و یا از طریق پر کردن فرم زیر می توانید با شیکو در تماس باشید.

نام و نام خانوادگی

آدرس پست الکترونیکی شما

شماره تلفن همراه

توضیحات

بازگشت به بالا